Spódniczki dla dziewczynek - modne fasony na 2021 rok!

Spódniczki dla dziewczynek – modne fasony na 2021 rok!

Mamy chętnie ubierają swoje córki w spódniczki. Dziewczynki przepadają zaś za elementami garderoby, które pięknie wirują podczas obracania się. Które z nich będą szczególnie modne w tym sezonie? 

Jak balerina!

Już właściwie od kilku sezonów dużym powodzeniem cieszą się tiulowe spódniczki dla dziewczynek. Nie inaczej będzie w tym roku. Zwiewna kreacja w jednolitym odcieniu połączona z kolorową bluzką nadaje całej stylizacji niepowtarzalnej lekkości. Tiulowa spódniczka może składać się z jednej lub kilku warstw materiału. Co więcej, stanowi uniwersalny element garderoby, który powinien znaleźć się w szafie każdej małej królewny. Taką spódniczkę można bowiem zakładać do przedszkola, na wystawną uroczystość np. wesele, a nawet na… zajęcia taneczne. Wiele dziewczynek uczęszcza na lekcje baletu. Tiulowa spódniczka na taką okazję będzie więc idealna!

Prawdziwa wiosna 

Dziewczęca spódniczka w subtelne, kwiatowe wzory to must have w szafie małej przedstawicielki płci pięknej. Wiosną 2021 roku szczególnie modne będą krótkie modele przed kolano z ozdobną gumką w pasie. Dzięki rozkloszowanemu dołowi spódniczka stanowi wygodny strój. Najlepiej postawić na wysokiej jakości materiał, taki jak wiskoza. Z pewnością posłuży przez kilka sezonów. 

Spódnico-ogrodniczki

Ogrodniczki wracają w postaci… spódniczki! Kombinezon na szelkach, ze spódnicą zamiast nogawek to oryginalna propozycja łącząca w sobie elegancję z wygodą. Całość ozdobiona guzikami, falbankami oraz nadrukami dekoracyjnymi przypadnie do gustu każdej dziewczynce! 

Posts created 217

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top