koszulka moro dla faceta

Z czym można łączyć koszulkę męską moro, a z czym lepiej tego nie robić? Oto kilka podpowiedzi

Tak zwane barwy moro od lat kojarzą się z męską stylizacją. Nie zaskakuje więc widok pana idącego z dumnie uniesioną głową, w koszulce właśnie tego typu. Wielu nie wie jednak, w jaki sposób najlepiej uzupełnić taką stylizację lub co do niej dobrać, aby efekt końcowy robił dobre wrażenie. Wokół tego tematu powstało wiele mitów, ale w tym artykule postaramy się obalić kilka z nich. 

Dla kogo polecana jest koszulka moro męska?

Nikogo raczej nie zaskoczy fakt, iż taki outfit w pierwszej kolejności kojarzy się ze stylem militarnym. Owszem, ma on wiele zastosowań w wypadku żołnierzy czy innych jednostek decydujących się na ten look. To jednak nie oznacza, że jest on zarezerwowany wyłącznie dla nich. Przeciwnie! Panowie mogą bez przeszkód po niego sięgnąć również w codziennych sytuacjach.

Według niektórych, ubiór może dużo powiedzieć o osobie, która go nosi. Wyjątkiem nie są tutaj barwy moro. Ponoć sięgają po nie często mężczyźni, których cechuje:

  • pewność siebie,
  • ambicja,
  • poczucie własnej wartości.

Co więcej, decydując się na taki styl, często chcą przekazać otoczeniu ukryty przekaz, że nie warto z nimi zadzierać. I przyznać należy, że ubiór taki rzeczywiście budzi respekt oraz szacunek. 

Co jednak ciekawe, jest jeszcze jeden powód, dla którego mężczyźni często sięgają po właśnie ten fason. Dzięki niemu chcą wyrazić swoją zbuntowaną naturę. Ma to miejsce zwłaszcza wśród nastolatków, którzy często czują silną potrzebę wyrażenia własnej osoby. Robią to między innymi właśnie poprzez ubiór.

 

W jakich sytuacjach unikać takiego outfitu?

Czas przejść do kilku porad modowych, dotyczących sytuacji, w których lepiej nie decydować się na tego typu ubiór. Choć bez wątpienia koszulka moro męska jak ta tutaj: https://dstreet.pl/koszulki-moro-meskie ma swoje zalety, to zazwyczaj nie nadaje się ona podczas oficjalnych spotkań czy chociażby pracy w biurze. Na ten czas lepiej postawić na tradycyjną wyjściową koszulę. 

Druga sugestia może być dla niektórych zaskoczeniem. Odradzane jest bowiem noszenie takiej koszulki w połączeniu z innymi elementami ubioru moro. O ile więc nie wybiera się na poligon wojskowy czy na polowanie, zamiast cały outfit dobrać w maskujących barwach, lepiej jest ten styl czymś przełamać. Z czym jednak dobrze jest go połączyć?

Do czego koszulka moro będzie pasować idealnie?

moro koszulka dla panów

Zacząć należy od tego, jakimi kolorami można urozmaicić taką stylówkę. Barwy moro często same w sobie utrzymywane są w odcieniach zieleni, beżu czy brązu. Choć oczywiście istnieją wyjątki od tej reguły, które wciąż wyglądają gustownie i nadają swobodnego looku całej stylizacji.

Wracając jednak, spodnie dobierane do koszulki męskiej w stylu moro, mogą być zarówno całkowicie czarne, jak i również bardziej wyraziste jak chociażby granatowe, czerwone czy nawet pomarańczowe. Jak widać opcji jest wiele, więc każdy z panów będzie mógł śmiało znaleźć coś dla siebie. Ograniczać go będzie wyłącznie zawartość jego szafy. 

Jeśli zaś kogoś ciekaw, jaki rodzaj spodni najlepiej sprawdzi się w danym przypadku, można od razu odetchnąć spokojnie. Mogą to bowiem być zarówno jeansy, jak i zwyczajne dresy. Wymogi nie są więc zbytnio wygórowane. Jeśli jednak komuś zależy na lepszym efekcie, wtedy powinien zdecydować się na tak zwane spodnie bojówki oraz trapery, które nierozerwalnie łączą się właśnie ze stylem moro.

Zalety barw moro

W przeszłości kolor ten cieszył się szczególną popularnością, gdyż wybierany był w znacznej mierze właśnie przez żołnierzy. Dla nich zaś głównym atutem były maskujące zdolności ubioru, dzięki któremu mieli zapewniony doskonały kamuflaż czy to w gęstych zaroślach, czy okopach na tle brunatnej ziemi. 

Obecnie może nie to stanowi główną przyczynę, dla której panowie się na niego decydują, jednak to nie oznacza, że nie ma on innych zalet. Przede wszystkim na takiej koszulce możliwe zabrudzenia nie rzucają się tak bardzo w oczy, a czasami bywa to naprawdę przydatne. Co więcej, jak już wspomniano, taka stylizacja nadaje jej właścicielowi indywidualnego charakteru oraz pewności siebie. Nie ma więc na co czekać tylko wyruszać na podbój miasta!

Posts created 205

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top