styl boho ubrania

Styl boho ubrania – naturalnie i modnie

Styl boho symbolizuje wolność, swobodę i komfort. Inspirowany hipisami z lat 60-tych i 70-tych. Jednak w przeciwieństwie do stylu hipisowskiego, ten styl jest mniej kolorowy i bardziej elegancki.

Odkryj styl boho

Styl boho kocha naturę. Daj więc pierwszeństwo naturalnym tkaninom. Unikaj tkanin z tworzyw sztucznych i różnych sztucznych tkanin. Naturalne materiały sprawiają, że ciało lepiej oddycha i mogą zmniejszyć nadmierne pocenie się. Nie bój się oryginalnych elementów. Łącz kwiaty, koronki lub dzikie wzory. Modele z haftami, falbanami lub modnymi marszczonymi rękawami również wyglądają świetnie. Podnieś swój strój na jeszcze wyższy poziom i dodaj do niego wyrazistą biżuterię. Nałóż pierścionki, naszyjniki i uzupełnij swój wygląd pięknymi kolczykami. Poczuj się bliżej natury dzięki rattanowym torebkom. Zwykle moda boho obejmuje również kapelusze, szaliki i opaski na głowę.

styl boho ubrania

Boho ubrania dziś i kiedyś

„Więcej znaczy więcej” to motto stylu boho z początku XXI wieku. Dziś Boho Chic zachwyca prostą elegancją. Trend stał się bardziej wielkomiejski – ale wciąż pozostaje wiele miejsca na indywidualność. Specjaliści od mody łączą teraz lejące sukienki i etniczne nadruki z prostymi akcesoriami i torbami wykonanymi z naturalnych materiałów. I oczywiście jeden wzór jest nadal nieodłączny od stylu boho – kwiatowy print! Czy to z prostymi trampkami, czy fajnymi botkami – sukienki boho z kwiatowymi zdobieniami już dawno stały się modowym klasykiem. Naszym zdaniem to zdecydowanie jeszcze jeden powód, by z niecierpliwością wyczekiwać zbliżającej się wiosny!

Posts created 217

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top