sandały na platformie

Sandały na platformie czy koturny?

Zanim dowiemy się jak zestawić najlepiej te pary butów, warto wiedzieć, że w koturnach jest podwyższona środkowa i przede wszystkim tylna część stopy. Gdy już mamy platformy dotyczy to również części przedniej stopy. Jeśli platforma ma być płaska, podeszwa ma taką samą grubość na całej długości sandała. Są jednak modele, gdzie tył jest możliwie bardziej uniesiony niż przód.

Niekiedy kobiety noszące koturny, zauważają, że nieco obciążają one optycznie dolną część sylwetki. Gdy założymy platformy idzie to bardziej, jednak dostrzec. Jest to doskonały pomysł dla kobiet, które mają chude nogi i są szczupłe. W taki sposób mogą uzyskać efekt optycznego poszerzenia a sylwetka nie będzie przytłoczona. Również jest to polecane dla kobiet, które mają szerokie górne partie, dlatego, że takie buty mają szansę idealnie zrównoważyć proporcje.

Wygodne połączenie

sandały na platformie

Sandały na platformie lub również, też na słupku to jeden z najmodniejszych wyborów w tym sezonie. Szeroki obcas ma szansę zdziałać na kobiecie cuda, zwłaszcza gdy wybiera się na randkę lub wyjście ze znajomymi. Szeroki obcas wyszczupla kobiecie nogi, dlatego kobiety pokochały go, które posiadają szerokie uda i łydki. Gdy nawet dodamy podwyższenie z przodu, można powiedzieć, że mamy dobry modny wybór na ciepłe dni w lato. Aby podkreślić figurę i swój charakter, warto ubrać obcisłą sukienkę na ramiączkach, do tego można dać platformy i torebkę tego samego koloru co sandały. Sandały na platformie to taki rodzaj obuwia, który pozwala nam stworzyć wiele stylizacji.

Posts created 218

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top