Męska bomberka – czy warto ją nabyć?

Ubiór w armii USA miał większy wpływ na współczesną modę, aniżeli większości osób się wydaje. Dotyczy to m.in. spodni typu chinos lub coraz popularniejszych w Polsce kurtek bomberek. Skąd pochodzi oraz czym wyróżnia się ten rodzaj kurtki? Na za zwrócić uwagę przed zakupem?

Czym jest bomberka?

W praktyce męska bomberka to nic innego, jak pilotka. Chociaż na polskich ulicach częściej można spotkać kobiety noszące ten rodzaj kurtki, to w rzeczywistości początkowo przeznaczona była ona dla pilotów amerykańskich sił powietrznych. Obecnie ten rodzaj kurtki jest niezwykle popularny wśród dziesiątek milionów zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Kiedy nosić bomberkę?

Męska kurtka bomberka charakteryzuje się niezwykłą różnorodnością. Chociaż fason kurtki jest z góry określony, to kurtka ta wykonywana jest z najróżniejszych materiałów. Bezproblemowo nabyć możemy męską bomberkę wykonaną m.in. z naturalnej skóry, skóry ekologicznej, denimu, bawełny czy też z różnego rodzaju materiałów syntetycznych. Oznacza to, że możemy dobrać model do każdego roku.

Z czym nosić bomberkę?

Szczęśliwie kurtka bomberka męska na tej stronie to dość uniwersalny element garderoby. W przypadku mężczyzn może być noszona z różnymi rodzajami ubioru. W przypadku spodni do kurtki tego rodzaju świetnie będą pasowały m.in. joggery.

W zależności od kolorystyki kurtki wpasują się zarówno joggery jeansowe, jak i modele o jednostajnym czarnym lub innym podstawowym kolorze. Dobierając do tego stylowe sportowe buty, które zostaną podkreślone dzięki joggerom stworzymy świetną stylizację.

Posts created 212

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top