Kowbojki, sztyblety, czy kozaki?

Lato nadal rozpieszcza nas słońcem, co jednak nie zmienia faktu, że jesień powoli zaczyna przypominać o sobie. Widać to bardzo wyraźnie na wystawach sklepowych, gdzie pojawiła się kolekcja jesienno- zimowego obuwia. Jakie fasony są modne w sezonie 2019/ 20?

Modne kowbojki


Tegoroczna jesień należy do kowbojek. Pojawiły się one na wybiegach, a chwilę później na sklepowych półkach. Klasyczne kowbojki występują w czarnym bądź brązowym kolorze. Widzimy jednak dużo kowbojek, które mają odważne, zwierzęce printy. Warto pamiętać, że wężową skórę, tygrysie pasy, czy krowie łaty nosimy również na wszystkich modelach botków oraz kozaków.

Klasyczne sztyblety


Sztyblety damskie są modelem, który będzie modny przez kilka kolejnych sezonów. To klasyczne rozwiązanie jest bardzo lubiane przez kobiety. Nie ma się czemu dziwić. Sztyblety damskie sprawdzają się w stylizacjach z dżinsami, ciepłym swetrem oraz klasycznym płaszczem. Jest to stylizacja klasyczna, w której jest elegancko, gustownie i wygodnie. Czego można chcieć więcej?

Kozaki z marszczoną cholewą


Kozaki to nieodzowny element jesieni oraz zimy. Modne w tym roku kozaki z marszczona cholewą świetnie wyglądają z dzianinową sukienką oraz płaszczem. Kozaki wyglądają elegancko i stylowo. Możemy je nosić w jesiennej wersji lżejszych kozaków zamszowych, bądź ciepłej, zimowej wersji kozaków skórzanych.

Kowbojki oraz kozaki z marszczoną cholewą to najmodniejsze propozycje sezonu 2019/20. Sztyblety damskie to propozycja dla pań, które wolą bardziej klasyczne, stonowane stylizacje.

Posts created 212

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top