Jakie kurtki przejściowe męskie warto wybrać?

Koniec sezonu letniego to idealna pora, aby rozejrzeć się za porządną kurtką przejściową. Niskie temperatury niestety nie zachęcają do paradowania jedynie w bluzie, dlatego też solidna kurtka jesienna męska może okazać się wspaniałą inwestycją. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które kurtki są obecnie w modzie i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie. 

Oryginalna kurtka jeansowa

Dla większości Panów najlepszym wyborem będzie modna kurtka jeansowa, która pasować będzie do wielu stylizacji. Oryginalne kurtki przejściowe męskie wykonane z jeansu najlepiej łączyć z odzieżą o dość grubej i nieco sztywnej fakturze. Mowa tutaj między innymi o eleganckich koszulach flanelowych, bojówkach albo chinosach. Nic nie stoi również na przeszkodzi, aby postawić na nowoczesną marynarkę. Unikać należy jedynie jeansowych spodni, które w tym konkretnym przypadku nie będą najlepszym rozwiązaniem. 

Modna bomberka

Bomberki to bardzo niedoceniane kurtki jesienne męskie, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody i coraz częściej można je znaleźć w sklepach odzieżowych. Bomberka to nic innego jak rewelacyjna kurtka jesienna męska, która posiada specjalne ściągacze przy rękawach i w pasie. Bomberki są idealnym wyborem dla tych Panów, którzy w pierwszej kolejności cenią sobie prosty i minimalistyczny design. Jeżeli chodzi o sam kolor, to warto postawić na granatowe i fioletowe kurtki. Dla starszych mężczyzn najbezpieczniejszym wyborem będą zawsze czarne kurtki, które łatwo zestawić z pozostałą odzieżą. W ostatnim czasie jest również bardzo duża moda na zamszowe bomberki, dlatego też nie można przejść obok nich obojętnie.

Posts created 212

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top