Udany wieczór w eleganckiej bluzce wieczorowej

Modne piękne wieczorowe bluzki są idealnym zamiennikiem dla wszelkiego typu wieczorowych sukienek. Modę na eleganckie bluzki do spodni dla kobiet wprowadziła wiele dziesięcioleci temu słynna Coco Chanel. Do dziś modne kobiety wybierają wyjątkowe bluzki, zamiast sukienki.

Co w modzie „piszczy”?

Najmodniejsze eleganckie bluzki damskie wieczorowe to czarne, czerwone lub granatowe tkaniny. Najlepiej, aby były wykonane z naturalnych tkanin. Najlepiej wybierać:
– bluzki w jednym kolorze,
– bluzki ze srebrnym lub złotym delikatnym nadrukiem,
– bluzki z najmodniejszymi w sezonie printami np. zwierzęcymi (zebra i in.). Kreacja wieczorowa z bluzką powinna przyciągać spojrzenia swą wyjątkowością i elegancją. Nie powinna być krzykliwa i tandetna, kiepsko uszyta, z syntetycznych tkanin.

Czy prosty fason sprawdzi się w bluzce wieczorowej?

Jeśli wśród kreacji wieczorowych od tylu lat sprawdza się prosta „mała czarna”, prosta w fasonie bluzka także może się sprawdzić podczas eleganckiej kolacji. Trzeba jednak wybrać taką o prostym fasonie, ale z wysokiej jakości tkanin. Nie bez znaczenia jest dobór odpowiednich dodatków takich jak biżuteria, buty, spodnie lub spódnica. Jeśli kobieta włoży piękną prostą, idealnie odszytą bluzkę, ale równocześnie użyje zbyt dużej ilości tandetnej i krzykliwej biżuterii – popsuje całą stylizację. Warto też wybrać właściwy „dół”, czyli odpowiednie spodnie lub spódnicę. Dwie części garderoby dają wiele możliwości łączenia ich i stylizowania (znacznie więcej niż dają sukienki). Pojawia się jednak problem z właściwym doborem części w komplet. Przy prostej bluzce można wybrać bogato zdobioną spódnicę, czy najmodniejsze w fasonie spodnie. Przy rozbudowanej, o szerokiej konstrukcji bluzce, lepiej wybrać minimalistyczny „dół”.

Posts created 218

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top