Szorty czy długie spodnie piżamowe?

Mężczyźni bardzo często wybierają piżamy, które składają się jedynie z dolnej części kompletu. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że wybranie dolnej części piżamy męskiej nie jest prostym zadaniem.

Szorty piżamowe

Krótkie i cienkie spodenki piżamowe doskonale sprawdzą się w letnie noce, które w Polsce potrafią być naprawdę bardzo upalne. Godne polecenia są przede wszystkim te szorty, które posiadają specjalne ściągacze w biodrach. Jeżeli chodzi o kolor i wzór spodenek piżamowych to zależy on od indywidualnych preferencji każdego mężczyzny. Dla większości Panów najlepszym wyborem będzie jednak dość prosta i jednobarwna piżama męska https://www.xoxoxo.pl/kategoria/dla-niego-pizamy . Na półkach sklepowych można znaleźć bardzo wiele szortów w paski i eleganckie kraty.

Długie spodnie piżamowe

W nieco chłodniejsze dni doskonale sprawdzą się długie spodnie piżamowe. Na zimę warto postawić na modele, które są dodatkowo ocieplane. Godne uwagi są przede wszystkim długie spodnie, które posiadają ściągacze na kostkach i w pasie. Dłuższe spodnie piżamowe mogą posiadać również przydatne kieszenie. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że w przypadku długich spodni piżamowych należy zwrócić szczególną uwagę na ich krój nogawek. Mężczyźni, którzy preferują wąskie nogawki powinni postawić na spodnie trekkingowe. Prosta piżama męska jest z kolei najlepszym wyborem dla tych Panów, którzy cenią sobie nieskrępowane ruchy. W tym konkretnym przypadku spodnie nie mogą być zwężone ku dołowi.

Posts created 218

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top