Stylizacje z białymi rzeczami na zimę

Już dawno obalono mit, iż latem trzeba ubierać się w jasne, pastelowe ubrania, a zimą najlepiej stawiać na czarne kolory i minimalistyczne wzory. Obecne trendy zachęcają do tego, by panie eksperymentowały ze swoją garderobą. Panie zimą powinny wręcz wyróżnić się z tłumu i postawić na rzeczy w jasnych, ciepłych odcieniach. Biel także jest mile widziana i to nie tylko w odzieży wierzchniej, ale również na obuwiu.

Białe botki płaskie – hit czy kit?


Jeszcze do niedawna wiele pań nie odważyłoby się sięgnąć w sezonie jesienno – zimowym po białe botki. Teraz jednak wiele się zmieniło i kobiety chętnie wybierają buty, które odśwież i unowocześnią ich stylizacje. Białe botki płaskie to strzał w dziesiątkę dla młodych dziewczyn uwielbiających nosić zimą białe, poszarpane spodnie, jak i gustowne rockowe ramoneski. Tego typu obuwie sprawdza się również u dojrzałych pan, które świetnie potrafią połączyć ubrania casualowe z rzeczami, które wymagane są najczęściej do biura (dress code).

Ponadczasowa biel


Trzeba przyznać, iż takie buty świetnie wyglądają w klasycznych outfitach.
Biel idealnie komponuje się z czernią, granatem, czerwienią, pastelowymi kolorami i rozmaitymi wzorami. Dlatego też panie, które zdecydują się na białe botki nie muszą obawiać się, iż nie będą miały do czego ich nosić. Można je założyć zarówno do jasnej, jak i ciemnej sukienki oraz do wzorzystych prostych i eleganckich zestawów.

Posts created 217

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top