męskie spodenki 3/4

Spodenki męskie 3/4

Spodnie typu 3/4 są dobrym, komfortowym wyborem, szczególnie na lato. Z racji tego, że są one krótsze od standardowych spodni – sięgają do połowy łydki – pozwalają na swobodne i bezproblemowe poruszanie się, oraz zapewniają dobrą przewiewność, co jest szczególnie ważne podczas gorących dni. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o różnych rodzajach spodni 3/4, lub szukasz wskazówek dotyczących wyboru i stylizacji, koniecznie czytaj dalej.

Rodzaje

Spodnie męskie 3/4, tak samo jak każde inne spodnie różnią się materiałem z którego mogą być wykonane. Od materiału zależy przewiewność, czy sposób czyszczenia każdego ubrania.

Przykładowo: 

  • Bawełna – jest przewiewna i trwała, ale może być ciężka i trudna do suszenia,
  • Poliester – jest lekki i łatwo się suszy, ale może być mniej trwały.
  • Siateczka – jest przewiewna i lekka, ale może być wrażliwa na uszkodzenia.

Przy wyborze spodni warto więc pamiętać o dostosowaniu materiału spodni do naszych potrzeb, związanych z użytkowaniem.

Dobieranie koloru

Przy dobieraniu koloru spodni, oprócz tego, że trzeba pamiętać o dobraniu odpowiedniego koloru do swojej karnacji, warto także zwrócić uwagę na kompatybilność spodni z naszym stylem. Jeżeli chcemy wyglądać w nich elegancko, ale jednocześnie luźno, dobrym wyborem będą stonowane barwy typu: granat, popiel, grafit, czerń i biel. 

Jeżeli zaś naszym celem jest luźny, wakacyjno-relaksacyjny wystrój, wtedy lepsze będą kolory jaskrawe i wesołe typu: czerwony, niebieski, czy zielony.

Oprócz tego, wzory takie jak paski lub kropki, mogą dodać charakteru i interesującego elementu do Twojego stroju.

Krój

Kolejną rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę przy wyborze jest krój, czyli szerokość nogawek i stan spodni w pasie. Tu przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na naszą sylwetkę, wzrost i inne fizyczne cechy naszego ciała.

Dla osoby szczupłej, odpowiedni będzie obcisły krój podkreślający smukłość sylwetki, z kolei dla osób bardziej puszystych lepszym wyborem będzie luźniejszy, bardziej komfortowy krój.

Poza tym, zaletami obcisłego kroju jest bardziej elegancki styl i wizualne wydłużenie nóg. Szeroki krój z drugiej strony, oferuje wygląd bardziej casualowy i wyluzowany, co przekłada się na większą swobodę w ich noszeniu.

Kroje mogą także mogą sprawić, że wyglądamy na wyższych, dlatego osoby niskie mogą nosić wyższy krój, aby wydawać się większymi.

Połączenie z odpowiednim obuwiem

męskie spodenki 3/4

Spodnie każdego typu, tak samo z resztą jak każda inna część garderoby, wymaga odpowiedniego połączenia z resztą noszonych ubrań. W przypadku spodni 3/4 kluczowy jest odpowiedni dobór obuwia.

Niezależnie od tego czy nasz krój i kolor jest bardziej elegancki, czy też casualowy, tego typu spodni nie powinno łączyć się z eleganckimi butami. O ile nie chcesz popisać się oryginalnością i nieprzewidywalnością, łączenie tego typu spodni z tego typu butami najzwyczajniej w świecie nie działa. Te rzeczy nie współgrają ze sobą dobrze.

Dobrym wyborem będą tutaj buty luźne – wakacyjne, czyli trampki lub sandały.

Dodatki

Dodatki do ubioru mimo, że wydają się być rzeczą drobną i błahą. Jednak to właśnie na ich podstawie budowana jest opinia o nas i układany jest nasz charakter w głowach innych, widzących nas pierwszy raz ludzi. Dlatego są one bardzo ważne. 

Do spodni 3/4 dobrym dodatkiem będzie czapka, czy okulary przeciwsłoneczne. Podkreślą one luźność naszego stylu i pokarzą nas w bardziej przyjaznym świetle. Oprócz tego dobrym pomysłem są bransoletki, czy różnego rodzaju biżuteria.

Podsumowując spodenki 3/4 jak te tutaj: https://dstreet.pl/spodenki-meskie-3-4, należą do luźniejszej grupy ubrań. Wyglądają one zawsze casualowo i swobodnie. Możemy jednak dodać im trochę powagi wybierając eleganckie barwy czy smukłe kroje. Buty noszone z nimi powinny także być utrzymane w luźnym tonie. Można także dodać do tego wystroju dodatki typu okulary przeciwsłoneczne, czapki, czy też bransoletki i różnego rodzaju biżuteria. Warto także zaznaczyć, że spodnie tego typu nie będą się nadawały do eleganckich kreacji, ważnych, rodzinnych, czy biznesowych spotkań, a raczej to luźnych spotkań ze znajomymi.

Posts created 205

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top