Spodenki jeansowe czyli must have lata

Każda pora roku rządzi się swoimi prawami jeżeli chodzi o najlepsze elementy garderoby. Lato z pewnością należy do spodenek. To właśnie takie spodenki warto mieć w swojej szafie, jeżeli pragnie się stworzyć niezobowiązującą stylizację na mnóstwo okazji.

Spodenki jeansowe na lato

To lato z pewnością należy do spodenek wykonanych z białego jeansu. Biały jeans jest w wodzie od wielu lat, w tym roku w sklepach zagościł w formie krótkich mini spódniczek oraz właśnie szortów. Białe jeansowe szorty wyglądają świetnie wraz z najzwyklejszą na świecie bawełnianą koszulką oraz butami typu espadryle. Taki zestaw wystarczy uzupełnić jeszcze wakacyjnymi akcesoriami, na przykład słomkowym kapeluszem lub torebką z wikliny. Opisana stylizacja jest doskonała na przykład na wakacje i urlop. W takim zestawie można wybrać się nad morze lub po prostu na zwiedzanie gwarnego miasta.

Spodenki dżinsowe dla mężczyzn

Dla mężczyzny spodenki wykonane z dżinsu to również letni must have. Panowie mogą tworzyć praktycznie identyczne stylizacje jak ich kobiety. Tutaj również świetnie sprawdzają się po prostu najzwyklejsze koszulki z bawełny, lekkie letnie buty o sportowym charakterze, oraz dodatki w stylu parcianego paska lub słomkowego kapelusza. Taki zestaw dla kobiety i mężczyzny, nazywany z języka angielskiego matchy matchy to przykład na to, że para doskonale rozumie się również pod względem mody i stylu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w podobny sposób ubrać swoje dziecko. Jeansowe spodenki w wydaniu mini można kupić w każdym dziecięcym sklepie.

Posts created 217

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top