sandały damskie na koturnie czarne

Sandały na koturnie – hit czy kit?

Wiele kobiet ma w swojej garderobie sandały damskie na koturnie. Nie wychodzą z mody już od długich lat. Weszły już na stałe do kanonu. Są hitem czy kitem? Może są już przeżytkiem, który powinien trafić do lamusa?

Uniwersalność

Sandały damskie na koturnie są bardzo uniwersalne. Można zestawiać je ze formalnymi stylizacjami oraz tymi mało oficjalnymi. Nadają się na wyjście na spacer do parku, do pracy, szkoły, czy nawet na randkę. Takie sandały można śmiało zestawiać z klasycznymi dżinsami, lnianymi spodniami, szortami, czy sukienkami. Ze wszystkim będą prezentowały się świetnie.

Wygodna kobiecość

Sandały na koturnie to obuwie wyjątkowo kobiece. Świetnie wygląda z sukienkami i spódniczkami. Równocześnie, chodzi się w nich bardzo wygodnie. Komfort jest dużo większy niż w przypadku noszenia butów na klasycznych obcasach. W sandałach damskich na koturnie jest łatwo utrzymać równowagę, więc mogą je nosić nawet nastolatki lub kobiety, które nie mają doświadczenia w chodzeniu na szpilkach. Właśnie przez to, buty te są ciekawym rozwiązaniem, które przyciąga coraz więcej zwolenniczek.

Modelowanie sylwetki

Sandały na koturnie świetnie modelują sylwetkę. Wydłużają nogi, sprawiają, że wydają się szczuplejsze i lepiej ukształtowane. Dobrze dobrany koturn, pomaga unieść pośladki i nadać im interesujący kształt. Z tych powodów, wiele kobiet decyduje się na noszenie koturnów niezależnie od okazji. Tym bardziej, że założenie koturnów to zyskanie dodatkowych centymetrów wzrostu w ciągu dosłownie chwili.

Posts created 218

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top