portfel męski

Portfel ozdobą czy praktycznym dodatkiem?

Przychodzi taki czas w życiu mężczyzny, że portfel nie jest już tylko miejscem do przechowywania gotówki, ale także wizytówką jego osoby. Wybór tego odpowiedniego zajmuje już dużo więcej czasu i brane jest pod uwagę znacznie więcej czynników. 

Jaki portfel męski wybrać?

Z jakiego materiału powinien być wykonany? Jaki wybrać fason? Ile powinien mieć przegródek? To wszystko zależy od tego, w jaki sposób będziemy z niego korzystać. Ważne jest:

  • Ilość posiadanych kart 
  • Miejsce, w którym przechowujemy portfel
  • Miłość do klasyki czy funkcjonalność 

Zacznijmy od tego, co będziemy przechowywać w portfelu. Możemy ograniczyć się jedynie do gotówki i kilku kart kredytowych, jednak są osoby, które lubią w portfelu trzymać niemal wszystkie potrzebne rzeczy. Istotna tutaj będzie ilość przegródek, grubość portfela oraz oczywiście materiał, z jakiego będzie wykonany. 

Drugą, dość ważną sprawą, jest wielkość. Niektórzy trzymają portfel w kieszeni, inni – mają przy sobie torbę lub plecak. To powinno dać nam wskazówkę, na jaki rozmiar portfel postawić. 

Na jaki portfel męski warto postawić?

Na rynku jest dostępna cała masa wzorów (warto zajrzeć m.in. na: https://messimo.pl/meskie-portfele). Od materiałowych na rzepy po te wykonane ze skóry. Tutaj decyduje nasz gust. Z pewnością jednymi z bardziej popularnych, a zarazem wytrzymałych są te ze skóry bydlęcej oraz cielęcej. Są delikatne w dotyku, a zarazem bardzo wytrzymałe. Stanowią ekskluzywnym dodatek, jak i funkcjonalny gadżet.

Wybór ładnego portfela jest przyjemnością, jednak trzeba do tego podejść w sposób praktyczny.  

Posts created 209

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top