granatowa koszulka polo

Polo koszulka czyli co jest modne latem

Wybór koszulki polo powinien być dokładnie przemyślany jeszcze zanim zdecydujemy się wejść do sklepu. Pierwszy element, który od razu rzuca się w oczy i jest niezwykle charakterystyczny to kolor.

Najbardziej popularne stylizacje

Najpopularniejsze koszulki polo męskie występują w kolorze granatowym oraz białym – sprawdź polo koszulki tutaj. Takie odcienie pasują do większości stylizacji i są raczej neutralne. Nie ma problemu, żeby dopasować je do jeansów oraz chinosów. Wybór jednego z tych dwóch kolorów będzie najlepszy na początek. Rzadziej można spotkać kolor zielony oraz czerwony, a także błękitny. Zdecydowanie ciężej jest je dopasować, żeby wyglądały dobrze, bo nie są już tak typowe, jak te wymienione wcześniej. Jednak nikt nie powinien mieć większego problemu z dopasowaniem również tych kolorów.

Mniej popularne kolory

Sytuacja wygląda zdecydowanie inaczej w przypadku kolorów ostrych oraz neonowych. Przykładem może być seledynowa zieleń oraz cukierkowy róż. Żeby koszulka polo męska w takim kolorze była dobrze dopasowana do reszty ubioru trzeba posiadać konkretny pomysł oraz zamysł. Dlatego nie są to kolory polecane początkującym, którzy dopiero zaczynają kolekcjonować koszulki polo męskie. Najbardziej klasyczna polo koszulka występuje w kolorze czarnym, który pasuje do większości rzeczy. Z czasem podstawowe kolory się nudzą i wtedy można szukać nowych rozwiązań. Należy jednak cały czas pamiętać o tym, żeby dany kolor był dopasowany do reszty naszej stylizacji.

Posts created 212

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top