zimowy płaszcz

Płaszcz damski na zimę

Kupno płaszcza damskiego  wcale nie jest takim łatwym zadaniem. W sklepach znaleźć można bowiem tak wiele modeli, że ciężko wybrać ten jeden konkretny, który nie dość, że będzie ciepły, to jeszcze podkreśli walory kobiecej sylwetki.

Na co zwrócić uwagę, wybierając płaszcz zimowy damski?

Płaszcz damski na zimę powinien być okryciem na tyle ciepłym, by można było czuć się w nim komfortowo nawet w największe mrozy. Płaszcze damskie dostępne w sklepach nie zawsze takie są – czasem użyty do ich produkcji materiał pozostawia wiele do życzenia, a jeśli brakuje do tego ciepłego wypełnienia, to taki płaszcz z pewnością nie nadaje się na niskie temperatury.

płaszcz damski zimowy z Dstreet

Jak dopasować płaszcz damski zimowy do sylwetki?

Są takie modele płaszczy damskich, w których każda kobieta będzie prezentować się dobrze. Z pewnością należy do nich klasyczny, jednorzędowy trencz z paskiem w talii. To model, który będzie doskonale leżał na każdym typie sylwetki, podkreślając kobiece kształty, a tuszując niedoskonałości. Ostatnimi czasy bardzo modne są płaszcze o szerokim, luźnym kroju. Mogą one jednak niepotrzebnie poszerzać sylwetkę, co w przypadku pań o masywnej figurze będzie stanowiło spory problem.

Ciekawym wyborem z pewnością jest także obszerny płaszcz z puchowym wypełnieniem, jednak na niego mogą sobie pozwolić jedynie drobne, szczupłe panie. Z pewnością jednak sprawdzi się on nawet w najchłodniejsze dni. Trzeba jednak pamiętać, że puchowe wypełnienie wymaga specjalnego traktowania – zwłaszcza w procesie prania i czyszczenia!

Posts created 209

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top