sandały męskie

Oryginalne sandały męskie na każdą pogodę

Oryginalne męskie sandały doskonale sprawdzą się przede wszystkim w upalne dni, dlatego też każdy szanujący się mężczyzna powinien mieć przynajmniej jedną parę w swojej szafie. Sporym atutem sandałów jest nie tylko to, że zapewniają wysoki komfort, ale również to, że nie ma żadnego większego problemu, aby dobrać je do pozostałego stroju.

Sandały męskie a skarpetki

Jednym z największych błędów modowych jest oczywiście noszenie skarpetek do sandałów. Co prawda tego typu połączenie nie prezentuje się zbyt okazale, ale warto podkreślić, że ze względów zdrowotnych lepiej założyć skarpetki. W tanich sandałach paski mogą obcierać kostki, dlatego też skarpetki mogą ochraniać przed nieprzyjemnymi otarciami. Dużym błędem jest także łączenie sandałów skórzanych z zestawieniami z garniturem i wieloma innymi eleganckimi ubraniami.

Wygodne sandały ze skóry

Dla większości Panów najbezpieczniejszym wyborem będą zawsze klasyczne sandały męskie, które wykonane są w całości z naturalnej skóry. Materiał ten jest przewiewny i pozwala stopom oddychać w upalne dni. Pamiętać należy jednak o tym, że naturalna skóra potrzebuje trochę czasu, aby idealnie dopasować się do stopy. Do skórzanych sandałów idealnie pasują bermudy w kolorze beżowym albo khaki.

Moda na sandały minimalistyczne

Od kilku sezonów jest moda na minimalizm i prostotę, dlatego też warto postawić na klasyczne sandały, które pozbawione są ozdobników. Sporą zaletą minimalistycznych sandałów jest przede wszystkim to, że idealnie pasować będą do wielu stylizacji. Dobrym wyborem są sandały w czarnym lub brązowym kolorze. Na półkach sklepowych można znaleźć bardzo wiele modeli wykonanych z tkanin technicznych, które wyróżniają się charakterystycznymi żłobieniami.

Oryginalne gladiatorki

Dla młodszych i nieco starszych Panów doskonałym wyborem mogą okazać się sandały męskie typu gladiatorki. Tego typu modele są bardzo cienkie i charakteryzują się dość gęsto utkanymi skórzanymi paskami. Modele tego typu są zdecydowanie wygodniejsze od klasycznych sandałów. Czołowi producenci coraz częściej proponują swoim klientom sandały gladiatorki, dlatego też warto rozejrzeć się za ciekawymi modelami.

Wygoda na pierwszym miejscu

Niestety nawet najładniejsze sandały męskie nie spełniać będą swoich podstawowych zadań, gdy będą niewygodne. Przymierzając nowe modele warto zwrócić uwagę przede wszystkim na to, aby sprzączki nie uwierały. Poszczególne paski skóry w żadnym wypadku nie powinny wżynać się w skórę. W idealnie dobranych sandałach stopa nie powinna także ślizgać się w każdą stronę.

Posts created 212

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top