Mama i córka w pasujących strojach – nie tylko za dnia

Coraz częściej można spotkać dopasowane do siebie stroje dla mam i córek lub tatusiów i synków. Jednak nie wszyscy wiedzą, że taka odzież to nie tylko sukienki, koszule czy bluzki – to również świetne piżamy dla mamy i córki. Mnogość wzorów oraz kolorów w tym zakresie sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć opcję, która będzie odpowiadać gustowi mamy i córeczki.

Napisy, wzornictwo, kolory – w zależności od upodobań

Szeroka gama nie tylko kolorów, ale również i wzorów, w jakich dostępna jest piżama dla mamy i córki sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Najprostsze modele posiadają po prostu napis „mama” i „córka” lub „córeczka”, te nieco bardziej zdobione – pasujące do siebie druki oraz aplikacje.

W zależności od potrzebnej rozmiarówki, piżamka dla dziecka może być dwuczęściowa lub złożona z jednego elementu – na przykład rampersa w okresie letnim. Wybór w tym zakresie jest kompletnie uzależniony od potrzeb mamy oraz dziecka.

Krótki czy długi rękaw?

Kupując piżamę na prezent wiele osób zadaje sobie pytanie, czy wybrać model z krótkim, czy dłuższym rękawkiem. O ile zimą nie ma takiego problemu, to w okresie letnim rzeczywiście uzasadniona wątpliwość. Dlatego też lepiej jest skonsultować się z samymi zainteresowanymi, pytając po prostu jaką opcję preferują. To znacznie lepsze rozwiązanie niż zakup według własnych upodobań i ryzyko, że odzież nie będzie użyta ani razu ze względu na niedopasowanie termiczne.

Posts created 218

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top