Kurtka przejściowa damska – jaką wybrać?

Kurtka przejściowa damska to idealny wybór, kiedy mamy przed sobą długi dzień i nie jesteśmy pewne tego, jaka będzie pogoda – deszcz, wiatr czy jednak trochę słońca. Tak dość często jest jesienią, więc warto mieć w szafie okrycie wierzchnie, które nas nie zawiedzie. Jaką kurtkę przejściową damską wybrać?

kurtka przejściowa damska Dstreet

Kurtki przejściowe damskie z kapturem

Kaptur to duży atut każdej kurtki, która go ma. Nie musimy mieć na głowie czapki, by mieć zagwarantowaną ochronę przed deszczem. Niejako chroni też przed wiatrem, bo nasza szyja jest osłonięta. Warto jest postawić na model, który ten kaptur posiada – szczególnie, jeśli pogoda jest niepewna, a tak bywa jesienią. Jeśli dużo chodzimy czy poruszamy się głównie komunikacją miejską, przyda nam się kurtka wodoodporna, która uchroni nas przed zerwaniem chmury.

Najmodniejsze kroje

Moda nie powinna być jednym kryterium doboru ubioru – mamy się też dobrze czuć, kurtka powinna też być praktyczna. Trendami można się kierować, kiedy szukamy czegoś dla siebie. W tym sezonie popularne są pikowane kurtki przejściowe, sportowe kurtki podszyte puchem i kroje eleganckie – płaszcze z podszewką i płaszcze wełniane.

Różne style

W kurtce, tak, jak i w każdej innej części garderoby, musimy się czuć dobrze. Warto jest zadać sobie pytanie, do jakiej części mojej garderoby będzie pasować to okrycie wierzchnie? Z czym będzie ono dobrze wyglądać? Na rynku jest duży wybór, jeśli chodzi o kurtki na jesień damskie. Z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie!

Posts created 212

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top