Koszula męska – jak ją dobrze wybrać?

Koszula to ciuch, który musi się znaleźć obowiązkowo w szafie każdego pana. Niektórzy mają ich bardzo wiele, jeżeli ich codzienny strój do pracy wymaga ich zakładania. Pomimo tego, że koszula jest zaliczana do dość tradycyjnych ubrań, to jednak także jej wygląd ulega na przestrzeni lat pewnym zmianom, które mają na celu dostosowanie ich do panujących obecnie trendów w modzie. 

Modne koszule męskie i ich fasony

Gdy chodzi o modne koszule męskie, to obecnie jednym z bardziej popularnych fasonów są tak zwane koszule slim. Ich krój jest charakterystyczny, ponieważ są one dość dopasowane do sylwetki. Ten rodzaj koszuli może być zakładany do odpowiednio dobranego garnituru, najlepiej utrzymanego w tym samym stylu. Oczywiście nie jest to jedyny dostępny na rynku model, panowie mogą znaleźć również wiele innych, które spełnią ich oczekiwania. 

Jak dobrze wybrać koszulę?

Koszula powinna być dobrana nie tylko do stroju, ale również do sylwetki mężczyzny czy okazji, na jaką jest zakładana. Panowie o nieco bardziej tęgiej sylwetce powinni wybierać luźniejsze modele, które pozwolą na ukrycie pewnych mankamentów sylwetki. Zapewniają one jednocześnie także wygodę, co dla panów ma bardzo duże znaczenie. Sporo miejsca panowie poświęcają także na dobry wybór koszuli pod względem kolorystycznym. Uznawana za dość uniwersalną, biała koszula nie zawsze jest odpowiednia, w dość mocnym świetle może bowiem niekorzystnie wpływać na wizerunek. Dlatego dobrym wyborem jest posiadanie w szafie więcej niż jednej koszuli i w różnych kolorach.

Posts created 212

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top