figi koronkowe

Koronkowe i bawełniane figi na wiele okazji

Figi to taka garderoba, która w damskiej szafie znajduje się w wielu odsłonach. Każda kobieta posiada bowiem niezliczoną ilość majtek o różnych krojach. Ze względu na ogromne zróżnicowanie tkanin oraz wzorów każda pani może śmiało nosić inne figi na co dzień, a jeszcze inne na poszczególne okazje.

Biodrówki — idealne figi dla każdej figury

Obecnie figi majtki damskie są dostępne na rynku w bardzo bogatej odsłonie. Każda kobieta zainteresowana zakupem może wybierać pośród różnorodnych modeli oraz rozmiarów. Pośród wielu z nich można wymienić nie tylko majtki klasyczne, lecz także biodrówki i stringi.

Biodrówki to krój inspirowany szortami. Tego typu majtki można rozpoznać po charakterystycznej linii wycięć na nogi. Podobnie jak klasyczne modele, biodrówki nie zmieniają swego położenia na ciele nawet podczas uprawiania intensywnej aktywności fizycznych. Nic zatem dziwnego, że fason ten jest uwielbiany przez miliony kobiety na całym świecie.

Na każdej zgrabnej sylwetce biodrówki prezentują się bardzo atrakcyjnie oraz elegancko. Są one doskonałą alternatywą dla majtek z dodatkiem misternych koronek, które to są przeznaczone przede wszystkim na szczególne okazje.

Jakie figi wybrać koronkowe czy bawełniane?

Panie które cenią sobie w życiu komfort i wygodę bardzo często wybierają gładkie, bawełniane majtki figi dla kobiet. Inne z kolei stawiają na elegancki wygląd i wybierają fasony szyte z delikatnej koronki. Wybór fig w dużej mierze jest uzależniony od kobiecego gustu oraz nastroju.

Bawełniane figi ze sklepu BiustonoszeDoKarmienia są bez wątpienia doskonałym wyborem na co dzień, bowiem nie odznaczają się one pod ubraniami oraz zapewniają duży komfort podczas noszenia. Z kolei fasony zdobione koronką doskonale nadają się na upojny wieczór z ukochanym mężczyzną. Koronkowe majtki nigdy nie wychodzą z mody oraz zawsze podkreślają kobiecość. Bardzo często koronka jest łączona z włóknami lycry i dzięki temu figi na długo zachowują atrakcyjny wygląd. Pomimo częstego prania w pralce mogą one być użytkowane przez długi czas.

Posts created 205

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top