oryginalne klasyczne obuwie typu monki

Klasyczne buty męskie do wielu codziennych stylizacji

Wielu mężczyzn i preferuje klasyczne i eleganckie stylizacje na co dzień. To styl doskonały do biura, oraz gdy wykonuje się prace wymagające nienagannej prezencji. Wtedy właśnie ubrania i dodatki mają ogromne znaczenie, bo dodatkowo wspierają profesjonalny wizerunek.

Monki buty idealne do wielu codziennych stylizacji

Warto kupować ubrania i dodatki, które doskonale pasują zarówno do wyjątkowo eleganckich stylizacji, ale które można zakładać też na co dzień. Współcześni mężczyźni nie lubią bowiem dzielić ubrań i dodatków na te, które można założyć raz na rok od wielkiego święta, oraz na te zwykłe codzienne. Wybierając zatem rzeczy ponadczasowe i na wiele okazji, naprawdę warto zwrócić uwagę na obuwie monki. To eleganckie obuwie męskie, które można kupić zarówno w wersji zimowej, jak i wiosennej. Te buty świetnie pasują do bardzo wielu różnych modeli spodni, takich jak na przykład spodnie garniturowe, klasyczne wąskie jeansy, spodnie o kroju chino. Wybierając wersję zimową, zwykle otrzymuje się ocieplane obuwie z wyższą cholewką. Modele na ciepłe miesiące mają natomiast niższą cholewkę i można nosić je z odkrytymi kostkami, tak jak robią to stylowi mieszkańcy zachodnich i południowych krajów Europy.

Jaki kolor obuwia wybrać?

Ten model butów jest ponadczasowy i pasuje praktycznie każdemu mężczyźnie, warto zatem wprowadzić go do swojej garderoby w kilku kolorach. Najbardziej klasyczne będą buty Monk w kolorze koniakowym – perfekcyjnie zgrają się z garniturem granatowym i szarym, a poza tym uzupełnią wiele stylizacji bardziej sportowych i codziennych, w duchu smart casual. Poza tym dobrze też wybrać jedną parę butów czarnych, oraz jedną parę wykonaną ze skóry zamszowej. Zamszowe camelowe lub beżowe buty będą fantastycznie wyglądały z jeansami, natomiast czarne dobrze uzupełnią stylizację total look w czerni.

Posts created 209

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top