modny kardigan damski

Kardigany – klasyka swetrów damskich

Różne swetry przewijały się w modzie na przestrzeni ostatnich lat. Wiele zniknęło i już się nie powtórzyło, a niektóre zagościły na dobre w naszych szafach. Czy można uznać niektóre z nich za klasykę wśród swetrów? Jeżeli tak, to które z nich znalazłyby się na tej liście?

Swetry zapinane i wiązane

Mowa tu nie tylko o sweterkach damskich zapinanych na guziczki i kończących się na linii bioder, ale również o typowych kardiganach sięgających nawet kolan. Tego typu kardigany damskie – bez zapinania czy jedynie wiązane w pasie – z pewnością można już uznać za klasykę w naszych szafach. Obszywane, z kapturem albo we wzorzyste kolory, stanowią konieczną podstawę kobiecej garderoby.

Swetry dziergane i z golfem

Te z pewnością nie są ani trochę nudne. Niezależnie od faktu, czy jest się osobą ciepłolubną, czy nie swetry damskie ze swobodnym i mięciutkim golfem sprawdzą się nie tylko w czasie zimnych wieczorów przy kominku. Również dopasowane bawełniane golfy pod marynarkę do pracy wpisały się chyba w kanon modowy. Sweterki damskie dziergane i tworzące wzór warkocza są także niezaprzeczalną klasyką tego produktu.

Ponczo

Ten rodzaj narzuty kojarzony z reguły z indiańskimi plemionami Ameryki Południowej, bardzo szybko zyskał popularność. Obecnie jest wykorzystywany nie tylko w stylistyce boho. Ponczo pasuje równie dobrze do stylu eleganckiego czy casualowego. Tak samo jak swetry czy kardigany damskie jest ono rozpoznawalne wśród wielu stylów i rodzajów swetrów. Niewątpliwie stały się one już klasyką w modzie.

Posts created 209

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top