Jak kupić dla siebie ponadczasowy kardigan

Jak kupić dla siebie ponadczasowy kardigan damski? Takie pytanie zadaje sobie bardzo wiele kobiet, które chciałyby wzbogacić swoją szafę o naprawdę dobry element garderoby. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Poniżej kilka podpowiedzi i wskazówek.

Kardigan damski na każdą okazję

Kardigan damski to bez wątpienia jeden z najbardziej klasycznych i podstawowych elementów garderoby. Z powodzeniem może on zastąpić w niektórych sytuacjach nawet marynarkę. Będzie doskonałą alternatywą do biura na przykład w związku z casual Friday. Generalnie właśnie takie jest założenie kardiganów – to proste i eleganckie swetry, które można po prostu zarzucić na ramiona, założyć na koszulę lub sukienkę. Ponadczasowe kolory kardiganów to bez wątpienia czerń i granat, szarości oraz pastelowe kolory na przykład brudny róż oraz śmietankowy.

Dobry jakościowo kardigan damski

Wprowadzając do swojej garderoby nowy kardiganów, warto zwrócić uwagę na wewnętrzną metkę ze składem tkaniny. Najlepiej wybrać kardigan wykonany z mieszanki wiskozy oraz bawełny. Kardigany wykonane z samej bawełny mają bowiem często tendencję do odkształcania się. Kardigany z samej wiskozy to również doskonały wybór. Taki sweterek jest miły w dotyku, a tkanina prezentuje się bardzo elegancko. Dobrze przyjrzeć się też guzikom. Kardigany, doktor przyszedł na przykład guziczki wykonane z masy perłowej, to wyjątkowo eleganckie elementy garderoby. Oczywiście można postawić również na kardigan z guzikami z plastiku – taki model z pewnością będzie znacznie tańszy.

Posts created 218

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top