sukienki

Jak dobrać sukienkę do figury i czuć się w niej dobrze?

Jak wybrać sukienkę, która nie tylko cieszy oko, ale i pasuje do Twojego ciała? Na pierwszy rzut oka, wybór sukni wydaje się dość proste, ale to nie jest to samo. Szczególnie trudny jest wybór sukienki dla tych dziewczyn i kobiet, które wolą nosić spodnie. 

Kroje sukienek – dopasuj krój do swojej figury

Sukienka o prostym kroju pasuje większości kobiet, ponieważ taka sylwetka jest w stanie ukryć niedoskonałości figury. Sukienki o prostym kroju są preferowane przez kobiety o pełnych kształtach, ponieważ wizualnie scalają prawidłowe proporcje sylwetki.

Dopasowana sukienka pasuje dziewczynom o figurze klepsydry, a także posiadaczkom okazałych bioder. Nie należy wybierać dopasowanych sukienek dla kobiet o figurze trójkąta, prostokąta i jabłka.

sukienki

Wybierz odpowiedni rodzaj sukienki

Sukienki dostępne są w uniwersalnym, swobodnym, koktajlowym i wieczorowym stylu. Warto więc najpierw ustalić, na jaką okazję jest ona wybierana. Uniwersalna sukienka, zgodnie z nazwą, nadaje się na każdą okazję. Można ją ubrać do biura i na imprezę. Taka sukienka powinna podkreślać atuty Twojej sylwetki i ukrywać mankamenty.

Sukienka casual jest odpowiednia do regularnego noszenia. Taka sukienka nie powinna zawierać nutki odświętności, co oznacza, że powinna być utrzymana w surowym stylu bez cekinów, brokatu i innych ozdób.

Sukienka koktajlowa jest przeznaczona na specjalne okazje. Nie powinien być długi i pretensjonalny. Istotą sukienki koktajlowej jest jej wyrafinowanie i elegancja. Długość sukienki koktajlowej powinna być dobrana w zależności od figury i wieku.

Posts created 217

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top