Idealna sukienka na wyjątkową randkę? Oto najpiękniejsze fasony!

Podobno idealna sukienka nie istnieje, ale nic bardziej mylnego. Kobiety z całego świata bardzo chętnie sięgają zarówno po małe czarne, które doskonale dopasowują się do sylwetki, ale też po sukienki koronkowe, które swoimi wyjątkowymi wzorami podkreślają zarówno zgrabną figurę, jak i charakter swojej właścicielki. Jakie fasony są najmodniejsze w tym sezonie?

Najczęściej wybierane modele sukienek na randkę

Do najpopularniejszych z pewnością należą wieczorowe sukienki koronkowe w fasonie litery A lub z trapezową spódnicą. Nie tylko świetnie wyglądają na każdym typie figury, ale dzięki przyciągającemu oko wcięciu na wysokości pasa, także optycznie zwężają talię. Dzięki ażurowym przeszyciom w postaci rękawków, dekoltu lub wstawek po bokach, nadają wieczorowej stylizacji nietuzinkowego charakteru.

Panie mogą śmiało sięgać także po sukienki w fasonie ołówkowym, doskonale przylegające do sylwetki. Te modele świetnie prezentują się podczas randki zwłaszcza w bardzo eleganckich restauracjach. W razie potrzeby pod sukienkę można założyć także halkę lub specjalnie zaprojektowaną, przylegającą bieliznę.

Z czym łączyć sukienki koronkowe, aby prezentować się atrakcyjnie?

Modele te doskonale prezentują się zwłaszcza w zestawie z butami na obcasie w typie czółenek lub eleganckich botków. Warto, aby swoją stylizację dopełnić ulubionym rodzajem biżuterii, zależnie od upodobań w kolorystyce srebra albo złota, oraz modnymi dodatkami, takimi jak zegarek albo ponadczasowa ozdoba na włosy. Można do nich dobierać także zarówno paski na elastycznej gumie, zapinane na wygodne bigle, jak i skórzane torebki w fasonie kopertówek.

Posts created 209

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top