dres damski

Dres damski, czyli modne i uniwersalne rozwiązanie

Wokół dresów damskich utworzyło się sporo stereotypów – nierzadko dość krzywdzących. Niewątpliwie należą one do jednych z bardziej kontrowersyjnych ubrań – głównie ze względu na to, że jedni je uwielbiają, a innym kojarzą się z brakiem gustu i lenistwem. Obserwując ulice miast, trzeba jednak przyznać, że damskie komplety dresowe wyszły z cienia i coraz częściej są wybierane na co dzień.

Dresy damskie – odzież domowa czy modne rozwiązanie?

Odpowiednio dobrany dres damski potrafi stworzyć wyjątkową stylizację – nie tylko na trening lub wieczór przed ekranem telewizora. Bluzy w ciekawe motywy i kolorowe joggersy zawładnęły światem mody i chętnie wybierane są przez panie, które cenią sobie wygodę i nietypowe połączenia. Damski komplet dresowy może sprawdzić się nawet do szpilek. Dowodem na to są m.in. streetwearowe stylizacje, w których zdecydowanie nie ma miejsca na nudę.

Streetwear, czyli dres w odświeżonej wersji

dres damski

Moda uliczna – mimo, że często bywa kojarzona głównie z młodzieżowym lookiem – oferuje wiele uniwersalnych i wygodnych rozwiązań dla osób w każdym wieku i o różnych gustach. Wbrew pozorom w takiej stylistyce odnajdują się nie tylko osoby poszukujące tzw. luzu i niezobowiązującego charakteru stylizacji, ale również te, które lubią eksperymentować, bawić się kontrastowymi połączeniami.
Dres damski może być więc ciekawym rozwiązaniem dla pań, które chcą stworzyć streetwearowy look. Do joggersów można wtedy włożyć elegancką bluzkę lub koronkowe body, a całość dopełnić obuwiem na obcasie. Z kolei do oversize’owej bluzy sprawdzają się spodnie typu skinny lub oryginalne dzwony. Nie brakuje również stylizacji, które łączą szerokie spodnie dresowe z marynarką i elegancką biżuterią.

Posts created 212

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top