oxfordy męskie yanko

Do czego nosić męskie oxfordy?

Stworzenie eleganckiej, a zarazem codziennej stylizacji nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Łatwo tutaj przesadzić, przez co outfit nie będzie prezentować się zbyt efektownie. Dodatki odgrywają tutaj ogromną rolę. Wielu panów ma problem z właściwym dopasowaniem obuwia. Z pewnością warto wziąć pod uwagę klasyczne oxfordy, które pasują do wielu różnorodnych elementów garderoby.

Spodnie w kant

Buty oxfordy i tradycyjne spodnie w kant to połączenie idealne. Do tego zestawienia można dopasować koszulę oraz marynarkę. Wbrew pozorom stylizacja nie musi być banalna. Na koszulę wystarczy zarzucić rockową katanę z jeansu, a miejski look będzie gotowy. Jest to świetna propozycja dla panów, którzy cenią sobie niesztampowe połączenia. Oxfordy męskie od Patine są na tyle uniwersalne, że wszystko zależy od naszych osobistych upodobań.

Spodnie chino

Spodnie chino ponownie wróciły do łask. Aktualnie znajdują się one w najgorętszych trendach. Genialnie pasują one do butów oxfordów. Korzystnie prezentują się z podwiniętymi nogawkami. Pamiętajmy, że chinosy nie mogą być zbyt długie, gdyż będą wyglądać mało estetycznie. Do tego kroju spodni można założyć np. sportowy T-Shirt, czy też bluzę. Będzie to wspaniałym przełamaniem. Stylizacja zyska świeżości oraz modnego wyrazu. Wśród oxfordów męskich można znaleźć nie tylko modele w jednolitym kolorze. Ciekawą alternatywą są buty dwukolorowe, które przyciągają spojrzenia wszystkich wokół.

Posts created 205

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top