Buty męskie jesienne

Chłodniejsze miesiące zbliżają się nieubłaganie, co oznacza, iż panowie powinni powoli rozglądać się za dobrym obuwiem na jesień. Ta pora roki rządzi się pewnymi prawami, dlatego też obuwie musi być do niej skrzętnie dobrane, by właściciel mógł się czuć dobrze i komfortowo. Na jakie buty męskie jesienne warto postawić w nadchodzących miesiącach? Jakie modele zdecydowanie są trendy? Odpowiedź poniżej.

Półbuty męskie


Po ten model butów najczęściej sięgają panowie, którzy na co dzień chcą wyglądać elegancko i stylowo. Półbuty męskie wykonane ze skóry, z zamszu lub nubuku świetnie prezentują się z wieloma stylizacjami i to zarówno z tymi sportowymi, jak i bardziej eleganckimi. Na co dzień, do pracy lub do miasta dobrze jest dobrać do nich jeansy i bawełnianą, pasującą do sylwetki koszulę. Na romantyczny wieczór we dwoje najlepiej zestawić je z elegancką marynarką i granatowymi lub czarnymi chinosami.

Trampki męskie


Buty męskie jesienne wcale nie muszą być ciężkie. Jeżeli pogoda na to pozwala, panowie mogą sięgnąć po trampki, które są lekkie i uniwersalne. W tym okresie warto jednak postawić na ciemniejszą kolorystykę oraz lepszy materiał. Skórzane trampki z ciekawymi dodatkami np. z dżetami lub znanym logo mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Posts created 218

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top