Botki wiązane – najciekawsze odmiany na rynku

Botki wiązane są jednym z popularniejszych typów obuwia. Na osiągnięcie sukcesu w świecie mody pozwolił im nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również wygoda noszenia oraz ogromna uniwersalność. Natomiast dzięki swojej popularności sznurowane botki doczekały się wielu odmian, a z roku na rok na półkach butików pojawia się coraz więcej ciekawych modeli. W tym artykule zostaną przedstawione jedne z ciekawszych przykładów tego typu obuwia.

Krótka charakterystyka botków

Najpierw jednak należałoby sobie powiedzieć czym właściwie są botki wiązane. Są to zwykle (choć nie zawsze) skórzane buty o wysokiej cholewce sięgającej aż do kostek. Sznurowadła również dochodzą do tego miejsca, dlatego zawiązane botki idealnie dopasowują się do kształtu stopy i kostki. Buty te występują zarówno w wersjach męskich, damskich, jak i coraz popularniejszej odmianie unisex. Botki wiązane można nosić praktycznie przez cały rok, a zdecydowana większość modeli jest wodoszczelna.

Wyjątkowe modele botek sznurowanych

Przeglądając oferty botków wiązanych można znaleźć modele w praktycznie wszystkich podstawowych kolorach. Skórzane buty niekoniecznie muszą być czarne lub brązowe, ale też przyjmować odcienie czerwieni, zieleni, czy nawet różu. Fani błyskotek z pewnością docenią możliwość zakupu botek obficie pokrytych cekinami lub innymi kamieniami ozdobnymi. Ponadto w butikach niekiedy widzi się botki wiązane o nietypowym wzornictwie – na przykład modele w panterkę lub wojskowy wzór moro.

Posts created 212

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top