botki zielone

Botki damskie na wiosnę – najnowsze trendy

Zbliża się wiosna, a wraz z nią zakup wygodnych butów. W sezonie przejściowym kobiety od lat wybierają botki, które łączy przyjemność noszenia i atrakcyjny wygląd. Dla producentów botki są dobrą podstawą do zastosowania oryginalnych zdobień. Dlatego ich projekty znacznie się zmieniają wraz z aktualnymi trendami.

Jakie botki będą modne na wiosnę 2020?

Projektanci obuwia już przygotowali wiele ciekawych wzorów na najbliższe miesiące. Modne damskie botki wiosenne są oparte w większości na średnich i płaskich obcasach. Wiele z nich posiada dekoracyjne wycięcia odsłaniające bok stopy i kostkę. Popularne są także marszczenia w okolicy kostki, tworzące wrażenie luzu i swobody. Cholewki mogą być zakrzywione w formie łuku, optycznie wydłużając buty. Modne pozostają także paski z klamerką i modele bez zapięcia, projektowane na wzór jesiennych sztybletów lub z rozcięciami po bokach.

Botki damskie na wiosnę – barwy i wzory

Oprócz zdobniczych elementów kroju, na wygląd obuwia wpływa także kolorystyka. W tym sezonie królują botki damskie na wiosnę w neutralnych, ziemistych barwach. Modne są odcienie beżu, brązu i szarości, a także buty kremowe i jasnoróżowe. Wśród żywszych kolorów można wyróżnić pomarańcze i żółcienie oraz błękity. Nie brakuje również klasycznych, czarnych i białych propozycji. Jeśli chodzi o wzory, producenci obuwia stawiają na imitacje skóry wężowej oraz delikatne elementy etniczne. Drobne dziurki i wycięcia przypominają koronki i hafty. Niekiedy w centrum uwagi znajduje się obcas, kontrastujący z resztą buta lub pokryty błyszczącym metalem.

Aktualnie modne damskie botki wiosenne DeeZee sprawdzą się u każdej kobiety. Ich zaletą jest łatwość tworzenia stylizacji, dzięki uniwersalnej kolorystyce i ciekawym krojom.

Posts created 209

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top