szary sweter męski, elegancki

A może sweter męski na prezent?

Prezent dla mężczyzny to chyba jedno z najtrudniejszych czekających nas wyzwań podczas przygotowywania każdych świąt. Co podarować, aby ucieszyło nie tylko pana wybrednego, ale również dobrze służyło panu „wszystko mi jedno co noszę”? Może sweter męski będzie w takim wypadku dobrym wyborem?

Dobrany do sylwetki

Różnorodność swetrów męskich można chyba najprościej podzielić według rodzajów dekoltów. Dla pana, któremu natura nie poskąpiła urody i sylwetki, niemal każde swetry męskie będą doskonałym wyborem. Dekolt w łódkę, golf czy rozpinany sweter – gamę wyboru mamy szeroką. Jeżeli jednak mężczyzna jest bardziej przysadzistej postury albo ma krótką szyję, warto sięgnąć po sweter z dekoltem w serek albo klasyczny kardigan męski zapinany na guziki. Tym dyskretnym sposobem (ukrytym za prezentem) poprawimy wygląd niejednego niechętnego modowo uparciucha.

Kolory ożywiają

Jeżeli dość dobrze znamy gusta modowe obdarowywanej osoby, możemy pokusić się o trochę zabawy kolorami. Przecież w palecie barw nie istnieją tylko czarne albo szare odcienie. Dla pana, który lubi eksperymentować i nie boi się różnych kolorów w swojej garderobie, z powodzeniem możemy wybrać sweter albo pulower właśnie w takiej tonacji. Warto jednak być pewnym dokonanego wyboru, aby prezent spełnił swoją funkcję i przyniósł radość. Panu, który woli klasyczne kolory możemy zaoferować elegancki granat, który ostatnio z powodzeniem zastępuje królującą dotychczas czerń. W końcu trafiony prezent to taki, który przypadnie do gustu obdarowywanemu.

Posts created 212

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top