Kot, Ty i Twoja koleżanka w butach chodzi.

Czy szpilki, czy botki a może kozaczki. Jednak to jakie buty założyć w danej chwili jest bardzo istotne.
Nawet ich kolor i wysokość obcasu jest istotnym czynnikiem dla ostatecznej prezentacji i tworzenia cudownej kreacji.

kozaki 300x221 Kot, Ty i Twoja koleżanka w butach chodzi.Najlepsze kreacje to takie które wszystkie elementy mają dopięte na ostatni guzik. Nic nie jest przypadkiem a skrupulatnie dobrane niczym cięcie chirurga. Ostatecznie w końcu wygląd nadal jest ważnym czynnikiem w relacjach międzyludzkich. Mimo wciąż głoszonej empatii i nie oceniania jest to silniejsze od nas aby określać ludzi poprzez ich wygląd. Ma to swój plus i minus. Jak to określono wcześniej, “klient w garniturze to klient mniej awanturujący się”. Dlatego ja też staram się tą elegancję zachować. Może to kwestia upodobań jednak ten styl najbardziej podkreśla kobiecość i łatwo dzięki tym podkreślić nasze zalety i odwrócić wzrok od niedogodności.

Co ma najbardziej istotny wpływ na wygląd?

Wszystko? Nie ma elementu który nie odgrywał by roli w takim miejscu. Kolczyki, branzoletka czy fryzura – każda rzecz ma swoją rolę dlatego pewnych etapów nie wolno pomijać. Jeśli chcesz być perfekcyjna, pełen profesjonalizm musi zostać zachowany. Sama kocham modę i jestem zwolenniczka dobrego wyglądu. Dlatego myślę kategorią zbrodni jaką można popełnić poprzez złe ułożenie lub połączenie ubrań. Jeśli chcesz osiągnąć sukces wszystko odgrywa istotna rolę. Nie jest to udawanie kogoś to postrzeganie elementów z innego stopnia. Tak samo kwestia podejścia do pracy z perspektywy piżam a odpowiedniego stroju. W około nas tworzy się otoczka i w pracy jesteśmy w pełni skupieni i nie możliwie zaabsorbowani.

buty 300x198 Kot, Ty i Twoja koleżanka w butach chodzi.
Oceń co jest dla Ciebie istotne.

Dla mnie każdy element ma swoje miejsce i swój czas. Jeśli coś jest do pracy jest tylko tam zakładane. Jeśli coś jednak służyć będzie uniwersalnie dbam o to jednak dobrze mi w tym chodzić i w domu i w pracy. Jednak pamiętaj piżamy i w domu powinnaś wyluzować. To najważniejsze. Być sobą. Jednak przygotowana to profesjonalizmu.

 

 

fashionbook Author

Witam serdecznie na moim blogu. Jestem Renata i mam 40 lat. Z początkiem roku postanowiłam stworzyć bloga, na którym będę opisywała styl oraz modę, a także to gdzie kupuję ubrania. Mam nadzieję, że będziecie tu śmiało zaglądać i wchodzić ze mną w interakcję! Pozdrawiam cieplutko!