Kocham modę ale czy ta kocha mnie?

Nie od dziś zmagam się z problemem… JEZU NIE MAM CO NA SIEBIE UBRAĆ. Typowo kobiecy problem występuje od momentu dojrzewania i trwa do końca.
styl fashionbook Kocham modę ale czy ta kocha mnie?
Inspiracje zawsze kształtują nasz gust. Czy to bardziej elegancki czy na luzie każdy jest dobrym wyborem. Jednak czasem trzeba znać granicę i wiedzieć co wypada a czego nie wypada. Wiadomo standaryzacja nie jest najlepsza, nie jest też rozwiązaniem. Kopiowanie lub bycie szaraczkiem jest niewskazane. Jednak są miejsca, imprezy czy spotkania gdzie panuje pewna zasada, z którą chcemy czy nie trzeba się trzymać. I tak musisz dobrać garsonkę, marynarkę lub koszulę. Dla jednych sztywność dla innych normalność jednak trzeba przyznać że dobrze dobrana spódnica i koszula dają kobiece mnóstwo uroku. Jeśli myślisz o czółenkach to masz rację one są idealną odpowiedzią na Twoje poszukiwania.

Styl to kolejny argument na wygranie każdej rzeczy.

moda Kocham modę ale czy ta kocha mnie?Jeśli kochasz moc stylu każdy dodatek dobierzesz niczym saper. Nie możesz się pomylić – pamiętaj dobre jest pamiętane tylko chwile, zły krąży w kółko. Dlatego zawsze staraj się przemyśleć swoją stylizację w taki sposób aby to co założysz było idealnym doborem. Kwintesencją dobrego smaku jest to że całość stylizacji jest całością a jednocześnie wyróżnia Cię z tłumu. Nie idź za stadem. Każdy krąży wokół jednej jednostki stając się nia. Każdy marketingowiec i stylista powie Ci podobnie, inspiracja jest dobra jednak kopią kogoś do siebie już nie. Często przypatruję się dodatkom czy fajnym wykorzystaniem pewnych elementów. Jednak nie spoglądam na kogoś w sposób użycia jego ubrania 1:1.

Ile już było takich którzy chcieli porwać tłumy.

Wszystko wpływa na Twój wizerunek. Nie tylko opinia ale i to jakie ubrania nosisz najczęściej. Szpilki i trampki to fajne elementy szafy jednak musisz zdecydować czego chcesz więcej. Moim zdaniem ważniejsza jest kobiecość, jednak nie zawsze warto skupić się na elegancji czasem stopa potrzebuje płaskiego podłoża.

fashionbook Author

Witam serdecznie na moim blogu. Jestem Renata i mam 40 lat. Z początkiem roku postanowiłam stworzyć bloga, na którym będę opisywała styl oraz modę, a także to gdzie kupuję ubrania. Mam nadzieję, że będziecie tu śmiało zaglądać i wchodzić ze mną w interakcję! Pozdrawiam cieplutko!